Contact

Arc

Contact

Hoofdnummer:035-8003250 
Verzuim/ziekmelding:035-8003273


Goois Lyceum

Vossiuslaan 2a,
1401 RT Bussum
Tel. 035-8003250
Mail. info-gl@gsf.nl
Brinnummer 14SM00

Afmelding bij ziekte

Als een leerling door ziekte of om een andere reden niet naar school komt, dan verwachten we dat een van de ouders dat tussen 08:00 en 09:00 uur telefonisch doorgeeft op telefoonnummer
035-8003273

Schoolleiding

RectorMw. drs. M.A. Watts-Jonesmwattsjones@gsf.nl
Plaatsvervangend RectorDhr. drs. M. Frissel mfrissel@gsf.nl

Afdelingsleiders

Leerjaar 1Mw. drs. M. Vroonhofmvroonhof@gsf.nl
Leerjaar 2Mw. drs. E.C. Raspeeraspe@gsf.nl
3 en 4 vwoDhr. drs. J. Roordajroorda@gsf.nl
3 t/m 5 havoMw. drs. K. van Houtertkvhoutert@gsf.nl
5 en 6 vwoMw. drs. M.E.G. Smeurmsmeur@gsf.nl

Leerlingbegeleiding

ZorgcoördinatorMw. E. Veldteveldt@gsf.nl
Begeleiding leerlingen met dyslexieMw. M. Bischoffmbischoff@gsf.nl

Andere Functionarissen

Decaan HavoDhr. ir. J. Mittendorffjmittendorff@gsf.nl
Decaan VwoMw. A. Burzeraburzer@gsf.nl
Technator (leerjaar 1,2 en 3)Dhr. ir. J. van Schaikjvschaik@gsf.nl
Technator (bovenbouw)Mw. M. Kwintmkwint@gsf.nl
Projectleider GymnasiumDhr. L.A. Zwemmerlzwemmer@gsf.nl

Verzuimcoördinator

Verzuimcoördinator
(035-8003273)
Mw. E. van Eis eveis@gsf.nl