E-mailadressen teamleiders

Arc
Teamleiders
Onderbouw QUEST Teamleider: dhr. Roest BRoest@gsf.nl
Onderbouw mavo/havo Teamleider: mevrouw Bakker SBakker@gsf.nl
Onderbouw havo en havo/vwo Teamleider: dhr. Roest BRoest@gsf.nl
Onderbouw vwo Teamleider: mevrouw Lugtmeijer JLugtmeijer@gsf.nl
Bovenbouw mavo Teamleider: mevrouw Daglama UDaglama@gsf.nl
Bovenbouw havo Teamleider: mevrouw van Wasbeek GvWasbeek@gsf.nl
Bovenbouw vwo Teamleider: mevrouw Bouwer HBouwer@gsf.nl