Jaaragenda

Arc

October

04 Oct

Beroepenmarkt

04 Oct

kiezen keuzetijd – periode 1b

04 Oct

Workshops PWS 5H

14.00-16.00 uur lokaal B1 t/m B5 en B12
05 Oct

studiedag, leerlingen vrij (GSF-conferentie)

06 Oct

1 hvsa (sportklas) naar een clinic

07 Oct

GSA bijeenkomst

Aula Jonker 15.30-17.30 uur
10 Oct

3Quest en 3Va bezoek rioolwaterzuivering

11 Oct

3havo en 3talent bezoek rioolwaterzuivering

11 Oct

Coming Out Day

13 Oct

Schoolfotograaf

Haartjes kammen. Klik hier voor de indeling  
13 Oct

Schoolfeest voor 1e en 2e klassen

14 Oct

Roland Holst Dag

17 Oct
21 Oct

Herfstvakantie

24 Oct

voorstelling Like me (klas 1)

26 Oct

CITO klas 1 (3e en 4e uur)

27 Oct

voorstelling Like me (klas 1)

28 Oct

CITO klas 1 (3e en 4e uur)

31 Oct
04 Nov

TP1 en SE1

November

02 Nov

Informatieavond Talent (ouders)

19.30-21.30 uur aula Jonker
03 Nov

Inhaalmoment CITO klas 1

10 Nov

theatervoorstelling “Later begint nu” voor 2mh + 3hvqta

14 Nov

Start periode 2

15 Nov

Inhaaldag TP1 & SE1

15 Nov

kiezen keuzetijd – periode 2

21 Nov
23 Nov

Opgeven herkansingen TP1 en SE1

22 Nov
29 Nov

LOS gesprekken onder- en bovenbouw

23 Nov

informatieavond QUEST ’21 (ouders groep 8)

19.30-21.30 uur Schutter
24 Nov

Digidag

Leerlingen werken thuis.
25 Nov

studiekeuzebeurs Midden (mavo 4 en havo 5)

29 Nov

herkansingen TP1 en SE1

30 Nov

proeflessen QUEST ’21

14.15-16.15 uur gebouw de Schutter

December

05 Dec

Sinterklaas

06 Dec

Roland Holst Dag

09 Dec

Paarse vrijdag

09 Dec

‘Write for Rights’ van Amnesty International

13 Dec

Profielkeuze avond 3hv, 3Q en 3vt en 4M (ovb)

14 Dec

Masterclasses vwo (ook voor havo/vwo-leerlingen)

14.15-16.15 uur
16 Dec

1 hvsa (sportklas) naar een clinic

22 Dec

Kerstgala

23 Dec

Kerstviering mentorklassen

26 Dec
06 Jan

Kerstvakantie

January

09 Jan

Huiswerkvrij

11 Jan

Informatieavond groep 8 ouders

19.30-21.30 uur Jonker
13 Jan

Open Avond

Van 19.00-21.00 uur
13 Jan

Digidag

Leerlingen werken thuis
14 Jan

Open Dag

16 Jan
20 Jan

TP2 en SE2

18 Jan

Masterclasses vwo (ook voor havo/vwo-leerlingen)

14:15 – 16:15
23 Jan

1 hvsa (sportklas) naar een clinic

23 Jan
30 Jan

Afnemen KLT voor examenklassen

31 Jan

Inhaaldag TP2 & SE2

February

01 Feb

Individuele kennismakingslessen groep 8 leerlingen

06 Feb

Start rooster 2e helft schooljaar

Vandaag gaat het nieuwe rooster in en begint periode 3
06 Feb
08 Feb

Opgeven herkansingen TP2 en SE2

07 Feb

Digidag

Leerlingen werken thuis
07 Feb

kiezen keuzetijd – periode 3

08 Feb

kennismakingslessen QUEST ’21

14.15-16.15 uur Schutter
13 Feb
17 Feb

Techniekdagen voor 2mh, exacte datum volgt

13 Feb

Herkansingen TP2 & SE2

13 Feb

Inhaaldag KLT voor examenklassen

14 Feb

Valentijnsdag

21 Feb

Presentatieavond PWS 5H

18.30-21.00 uur
23 Feb

Roland Holst Dag

27 Feb
03 Mar

Voorjaarsvakantie

March

07 Mar

voorlichting 3HQ doorstromen 4M

16:30 – 17:30
10 Mar

1 hvsa (sportklas) naar een clinic

14 Mar
21 Mar

LOS gesprekken

16 Mar
22 Mar

SE3 Examenklassen

16 Mar

Kangoeroewedstrijd

31 Mar

Inhaaldag SE3

April

01 Apr

Je veter zit los!

03 Apr
07 Apr

TP3 voorexamenklassen 3m, 4h en 5v

05 Apr

Opgeven herkansingen SE3

07 Apr

Herkansingen SE3

07 Apr

Goede Vrijdag = WEL gewoon les

09 Apr
10 Apr

Pasen

11 Apr

5 havo en 6 vwo ART (design) examenafsluiting met expositie

14.00-17.00 uur
12 Apr

2Va naar Apenheul

18 Apr

Inhaaldag TP3

20 Apr

Dag van de examenkandidaten (cijferlijst tekenen, foto e.d.)

21 Apr

Digidag

21 Apr

Opgeven herkansingen TP3

22 Apr

Digidag

Leerlingen werken thuis.
24 Apr
05 May

Meivakantie

May

08 May

Start periode 4

09 May

kiezen keuzetijd – periode 4

09 May

Herkansing TP3

10 May

1 hvsa (sportklas) naar een clinic

11 May
26 May

CSE 1e tijdvak

17 May

voorlichting 2HV/Q doorstromen naar 3M

16.30-17.30 lokaal B8
18 May

Hemelvaartsdag

19 May

Vrije dag

Dag na Hemelvaartsdag
23 May

Geboortedag Adriaan Roland Holst

28 May
29 May

Pinksteren

June

05 Jun
08 Jun

voorstelling Benzies & Batchies (klas 2)

05 Jun
07 Jun

2 QUEST op kamp

13 Jun

Digidag

14 Jun

Uitslag CSE tijdvak 1

Coaches bellen examenkandidaten vanaf 14.00 uur
14 Jun
16 Jun

2e klassen VWO en havo op kamp

19 Jun

PO veldwerk 5V

19 Jun
22 Jun

CSE 2e tijdvak

30 Jun

Uitslag CSE 2e tijdvak

30 Jun

1 hvsa (sportklas) naar een clinic (ov)

July

10 Jul
12 Jul

Diploma-uitreikingen (ov)

21 Jul

Afsluitingsdag medewerkers; leerlingen zijn vrij